ثبت شرکت فوری در تهران

ثبت شرکت فوری در تهران

آیا به دنبال موسسه حقوقی هستید که ثبت شرکت فوری در تهران انجام دهد؟ ثبت شرکت بینش یکی از بهترین موسسه های حقوقی در تهران است که میتواند در کوتاهترین مدت زمان و یا کمترین هزینه ثبت انواع شرکت را انجام دهد. ثبت شرکت فوری در تهران توسط ثبت بینش با همکاری کارشناسان و و کلای با تجربه همراه با دیگر خدمات ثبتی مانند ثبت برند، کارت بازرگانی، ثبت تغییرات شرکت و … انجام میشود.

ثبت شرکت چیست؟

طبق قوانین تعریف شده هر شرکتی اعم از ایرانی و خارجی اگر بخواهد در کشور فعالیت کند ابتدا باید شرکت خود را به ثبت برساند سپس فعالیت خود را آغاز کند. ثبت شرکت می بایست در ابتدا درقالب یک تقاضانامه رسمی مبنی بر درخواست ثبت شرکت یا ثبت برند تنظیم و به مرجع قانونی مرتبط تقدیم گردد. در غیر این صورت تمامی فعالیت های آتی آن شرکت غیر قانونی تلقی شده و شامل جزای نقدی، انحلال شرکت و بعضاً ممنوعیت از فعالیت خواهد شد. به همین خاطر بهتر است در همان ابتدای مسیر، تمامی مراحل قانونی کار را دنبال کرده و فعالیت خود را ثبت نمایید.

انواع ثبت شرکت

شرکت‌های قابل ثبت، شامل شرکت‌های مدنی و شرکت‌های تجاری می‌شوند. شرکت‌های تجاری از جمله شرکت‌هایی هستند که بیشترین قابلیت ثبت را خواهند داشت. شرکت‌های مدنی دارای دو زیر مجموعه هستند:

الف) شرکت‌های انتفاعی.

 ب) شرکت‌های غیرانتفاعی.

شرکت‌های تجاری نیز دارای هفت زیرمجموعه هستند:

۱) شرکت‌های سهامی که شامل شرکت‌های سهامی عام و شرکت‌های سهامی خاص هستند.

۲) شرکت‌های با مسئولیت محدود.

۳) شرکت‌های تضامنی.

۴) شرکت‌های مختلط سهامی.

۵) شرکت‌های مختلط غیر سهامی.

۶) شرکت‌های نسبی.

۷) شرکت‌های تعاونی تولید و مصرف.

هزینه ثبت شرکت در تهران

تعرفه و هزینه ثبت شرکت بر اساس نوع شرکت‌ها متفاوت است. شرکت‌های سهامی عام و خاص، تعاونی، موسسه، تضامنی، مختلط سهامی و غیر سهامی، شرکت با مسئولیت محدود تعرفه‌های متفاوتی دارند. بنابراین برآورد این هزینه از جمله اموری است که شرکاء و اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها مورد بررسی قرار می‌هند اگر تمایل به ثبت شرکت دارید میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان ما هزینه ثبت انواع شرکت را برای شما عزیزان توضیح دهند.

همین حالا تماس بگیرید!

دفتر مرکزی : ۴۶۰۴۲۴۸۳ – ۴۴۳۷۸۰۲۱

شعبه دو : ۲۲۸۴۰۲۳۱ – ۲۲۸۷۶۷۰۸

1 پاسخ
  1. اصغری
    اصغری گفته:

    ممنون از پرسنل ثبت بینش که با مشاوره تلفنی هرچیزی که لازم بود رو برام توضیح دادند.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *